خدمتی جدید از عصر اندیشه

امکان فروش اینترنتی عصراندیشه درسایت کاروژ فراهم شد


عصر اندیشه 1397/04/23 12:22:58 عصر

بازار اینترنتی کاروژ به عنوان بزرگترین و کاملترین بازار اینترنتی کتاب کشور که بیش از ۴۲ هزار عنوان کتاب را بر روی سایت موجود دارد، با همکاری انتشارات عصر اندیشه اقدام به ارسال رایگان و ارائه تخفیف های ویژه بر روی ماهنامه عصر اندیشه نموده است. علاقه مندان به ماهنامه عصر اندیشه می توانند بر اساس نیازهای خود، هم شماره های قدیمی ماهنمامه را از طریق این صفحه خریداری نمایند و هم مشترک شماره های آینده ماهنامه عصر اندیشه شوند و در تمامی حالات از ارسال رایگان (بدون هزینه پست) بهره مند شوند، همچنین با خرید همزمان شماره های مختلف ماهنامه عصر اندیشه، می توانند از تخفیف ویژه نیز بهره مند شوند.

بازار اینترنتی کاروژ به عنوان بزرگترین و کاملترین بازار اینترنتی کتاب کشور که بیش از ۴۲ هزار عنوان کتاب را بر روی سایت موجود دارد، با همکاری انتشارات عصر اندیشه اقدام به ارسال رایگان و ارائه تخفیف های ویژه بر روی ماهنامه عصر اندیشه نموده است.

علاقه مندان به ماهنامه عصر اندیشه می توانند بر اساس نیازهای خود، هم شماره های قدیمی ماهنمامه را از طریق این صفحه خریداری نمایند و هم مشترک شماره های آینده ماهنامه عصر اندیشه شوند و در تمامی حالات از ارسال رایگان (بدون هزینه پست) بهره مند شوند، همچنین با خرید همزمان شماره های مختلف ماهنامه عصر اندیشه، می توانند از تخفیف ویژه نیز بهره مند شوند.

[⭕]  خرید تکی هر کدام از شماره های منتشر شده مجله عصر اندیشه

– در صورت خرید تکی هر کدام از شماره های موجود عصراندیشه از ارسال رایگان بهره مند می شوید و هر شماره با قیمت روی جلد محاسبه خواهد شد.

[⭕]  خرید همه شماره های مجله عصر اندیشه

– در صورت خرید شماره های ۱ تا ۱۷(یعنی تمام شماره های منتشر شده) مجموعا مبلغ ۱۲۰ هزار تومان محاسبه خواهد شد و بدین ترتیب علاوه بر ارسال رایگان از %۶ تخفیف روی خرید مجله ها بهره مند شده اید.

[⭕]  اشتراک ۶ شماره آینده مجله عصر اندیشه

– در صورت خرید اشتراک ۶ شماره، مجموعا مبلغ ۶۵ هزار تومان محاسبه خواهد شد و بدین ترتیب علاوه بر ارسال رایگان از ۱۰% تخفیف روی خرید مجله ها بهره مند شده اید.

برای خرید به این آدرس بروید:
http://yon.ir/Qs7gO

تاریخ :

1397/04/23 12:22:58 عصر

به اشتراک بگذارید :


نظرات : 0

ماهنامه شماره 24
شنبه , 27 دی 1399 , 18:37